Superium Спрей для собак та кішок

Superium Спрей для собак та кішок

293,10 ₴

При реєстрації - знижка 8,79 ₴

Характеристики

Призначення Від бліх та кліщів
Вид Спрей

Опис

SUPERIUM СПРЕЙ ДЛЯ СОБАК І КІШОК

 

Superium Спрей - для профілактики та лікування блошиного алергічного дерматиту у собак та котів з 3-х місячного віку. Препарат призначений винятково для зовнішнього застосування. Найефективніший спрей від кліщів, бліх, комарів та сліпків для собак та кішок. Призначений для лікування та профілактики при ураженні всіма видами ектопаразитів (блохами, кліщами, вошами) та комахами (комарами, мухами, москітами, сліпнями), а також при лікуванні та профілактиці блошиного алергічного дерматиту. Підходить для обробки місць відпочинку тварин, підстилок та килимків з метою більш ефективного знищення паразитів та запобігання повторному зараженню.

 

Показання:

- Лікування та профілактика кішок, собак та декоративних гризунів при:

- Ентомози, викликані безкрилими комахами: бліхами, волосоїдами, вошами, кровосисними двокрилими комахами: комарами, сліпнями, мошками, мокрицями, москітами, мухами.

- акарозах, викликаних іксодовими кліщами, хейлетіозними кліщами на стадії личинок та дорослих стадіях розвитку комах.

- Профілактика та лікування при блошиному алергічному дерматиті у собак та котів.

 

Протипоказання:

- Не застосовувати тваринам молодше 3 місяців.

- Не застосовувати виснаженим та хворим тваринам.

- Не застосовувати тваринам із відомою підвищеною індивідуальною чутливістю до компонентів препарату.

- Не застосовувати одночасно з іншими інсектицидними препаратами.

 

Склад (1 мл): фіпроніл – 3.0 мг, пірипроксифен – 2.0 мг.
Допоміжні речовини: коповідон, ізопропанол, вода дистильована.

 

Спосіб застосування:

Спрей застосовується зовнішньо шляхом обробки тіла тварини проти росту вовни, злегка зволожуючи її (у довгошерстих порід вовну піднімати рукою), з відстані приблизно 10-20 см. Довгошерстим тваринам розчісують вовну, щоб препарат проник до самої шкіри на спині, боках, животі, лапах. , холці. Для обробки морди тварини нанесіть спрей на руку в рукавички та м'яко втирайте препарат у шерсть тварини до природного висихання. Не використовувати рушник. Обробку тварини проводити на відкритому повітрі або в приміщенні, що добре провітрюється, з використанням гумових рукавичок. Повторні обробки проводять за показаннями, але не частіше ніж 1 раз на місяць. Тривалість захисної дії у собак проти кліщів – до 30 діб, у кішок – до 21 доби, проти комах у собак – до 2 місяців, у кішок – до 1.5 місяця.


Застереження:

- При роботі з препаратом дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами.

- Застосовувати виключно за призначенням. Чи не вживати всередину.

- Не зберігати разом із харчовими продуктами, у тому числі кормом.

- При обробці тварин уникати влучення препарату в очі, ротову порожнину.

- При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки чи очі людини необхідно ретельно промити їхньою проточною водою.

 

Побічна дія:

Побічних явищ та ускладнень при застосуванні препарату відповідно до цієї інструкції, як правило, не спостерігається. У поодиноких випадках у тварини можливі індивідуальні реакції, при ознаках подразнення шкіри припинити обробляти тварину та звернутися до лікаря ветеринарної медицини.

Відгуки

Написати відгук

Superium Спрей для собак та кішок

Superium Спрей для собак та кішок

SUPERIUM СПРЕЙ ДЛЯ СОБАК І КІШОК   Superium...
× registerpopup