Фильтр

Наші магазини

Риби

на сторінці
Показано 1 - 12 з 154 товарів
Показано 1 - 12 з 154 товарів
Риби

Спочатку може здатися, що домашні рибки в акваріумі – це невибагливі та абсолютно безпроблемні жителі, які не потребують особливого догляду за собою. Початківці думають, що їм досить періодично змінювати воду і підсипати корм. Але це зовсім не так, адже є низка рекомендацій, за недотримання яких буде вкрай складно підтримувати тендітний водний с...

Спочатку може здатися, що домашні рибки в акваріумі – це невибагливі та абсолютно безпроблемні жителі, які не потребують особливого догляду за собою. Початківці думають, що їм досить періодично змінювати воду і підсипати корм. Але це зовсім не так, адже є низка рекомендацій, за недотримання яких буде вкрай складно підтримувати тендітний водний світ у рівновазі.

Часто трапляється так, що ви начебто виконуєте стандартні та правильні, як вам здається, заходи щодо догляду, але рибки починають погано виглядати, тьмяніти, у них знижується активність, а в крайніх випадках настає їх загибель.

Навіть якщо ви тільки починаєте своє знайомство з акваріумістикою, то ви напевно знаєте, що у кожного виду рибки є свої потреби, що стосуються простору та середовища проживання. Комусь буде комфортно у невеликих акваріумах (гуппі, даніо тощо). А ось золотій рибці життєво важливо багато вільного простору, інакше вона може загинути.

Жодна акваріумна рибка не виживе за умов дефіциту кисню. Тому обов'язково потрібно купити аератор, при цьому його потужність не повинна бути надто великою. Якщо в резервуарі є водорості, аератор потрібно залишати включеним на ніч. Багато рослин вночі рясно виділяють вуглекислий газ, тому якщо кисню буде мало, то ваші акваріумні жителі загинуть.

Рибам в акваріумі потрібна достатня кількість світла, яке впливає на їх самопочуття, активність та виживання потомства. Зверніть увагу, що природного освітлення буде недостатньо, тому потрібно подбати про купівлю спеціального обладнання. Є лампи, які не лише висвітлюють, а ще й знезаражують воду ультрафіолетовим випромінюванням.

Вибір рибок для акваріумістів-початківців повинен бути усвідомленим. Він не повинен ґрунтуватися тільки на їхньому зовнішньому вигляді. Початківцям краще вибрати невибагливих особин, які не вимагають серйозного догляду за собою. Якщо ви купите занадто дорогих і вибагливих риб, то велика ймовірність, що ваш перший досвід буде невдалим, адже на перших парах важко уникнути помилок. Є важливе правило - всі акваріумні рибки, які ви плануєте утримувати в замкнутій екосистемі, повинні мати однакові вимоги до годівлі та якості води. Бажано вибирати особин приблизно одного ідентичного розміру та темпераменту.

При покупці важливо оглянути рибу. Будь-які пошкодження, рани, проблеми з лускою – це вірна ознака того, що купувати їх не треба. Краще брати не статевозрілих особин, які краще адаптуються до зміни довкілля.

Догляд за акваріумними мешканцями має бути ґрунтовним та регулярним. Це і правильний режим годування, дотримання чистоти, і достатній рівень освітлення.

 

 

Ще
× registerpopup