Хорьки

Показано 1 - 10 з 10 товарів
Показано 1 - 10 з 10 товарів
Хорьки

Фретка – це одомашнені родичі тхора, спеціально виведені для утримання у квартирі чи приватному будинку. Невеликий вихованець з гнучким довгастим тілом і довгим хвостом славиться багатою палітрою хутра. Однак, незважаючи на наявні плюси, тварина вимагає до себе особливої уваги та догляду, тому перед тим, як взяти на себе відповідальність за житт...

Фретка – це одомашнені родичі тхора, спеціально виведені для утримання у квартирі чи приватному будинку. Невеликий вихованець з гнучким довгастим тілом і довгим хвостом славиться багатою палітрою хутра. Однак, незважаючи на наявні плюси, тварина вимагає до себе особливої уваги та догляду, тому перед тим, як взяти на себе відповідальність за життя тхора, необхідно ретельно підготуватися.

Фретки дуже допитливі, доброзичливі та норовливі хижаки. Вони добре уживаються з свійськими тваринами, особливо з собаками великих порід. Не завжди дружать із кішками, але це залежить від характеру вихованців. Часто, під час зустрічі з рибками чи гризунами природні інстинкти мисливця дають себе знати.

Для цієї породи показана кастрація і стерилізація, після неї тварина не стають лінивими, він активує в рази більше, ніж раніше.

Самки та самці пахнуть не дуже приємно. Специфічний запах з'являється, як тільки звірятко досягає статевої зрілості. І щоб його позбутися, одного купання буде недостатньо. Ідеально буде вдатися до кастрації самця (або стерилізації самки).

Тхір - розумна тварина, тому добре піддається дресирування, але навчання буде довгим і нелегким. Швидко привчається до туалету та не потребує щоденного вигулу. Він згодом підлаштовується під темп життя господаря, і, незважаючи на те, що це нічний хижак, фретка не сильно шумітиме в нічний час.

Домашній тхір швидко звикає до господаря, але виявляти сліпу відданість йому не збирається. Він завжди, в грайливій формі, намагатиметься завоювати роль «лідера», тим самим рятуючи власників від нудьги.

Тхори дуже люблять ласку, люблять, коли з ними грають. Скільки часу повинні самки та самці бігати по дому, якщо їх утримують у клітці? Мінімум 2 години на добу звірятко має бігати «на волі».

Тварини дуже спритні, тому за ними потрібне око та око. Вони можуть залізти і в пральну машинку, і під меблі, і між ребрами батареї, і в шафу, і на балкон вискочити, а то й зовсім випасти.

Нещодавно стали тримати тхорів як домашніх вихованців. Тому інформації про їхні хвороби не так уже й багато. Обов'язково потрібно ганяти глистів (як і кішці), і не забувайте про вакцинацію.

Живуть звірята чимало - близько 10-12 років (стільки в середньому живуть і собаки). Але багато залежить від того, як за вихованцем доглядатимуть. Скільки разів на добу та чим годуватимуть. А також наскільки безпечним буде будинок.

Набагато менше живуть ті тхори (незалежно, самці чи самки), які постійно сидять у клітці без уваги та прогулянок. Цій тварині, незважаючи на те, що це хижак, потрібна людська увага, ласка. Звірятка дуже ніжні і люблять сидіти на ручках.

Ще
× registerpopup